8 апрель санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
685 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 71,3 млрд сўм бўлган 697 та лот 114,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 27,8 млрд сўм
• сотилган нархи 29,7 млрд сўм
• Тошкент вилояти Ангрен шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 6,8 млрд бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Тошкент вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги нотурар жой 7,1 млрд сўмга сотилди.
• сони 25 та
• бошланғич нархи 311 млн сўм
• сотилган нархи 604 млн сўм
• Фарғона вилояти Қўқон шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 146,5 млн сўм бўлган Автомобиль ва йўллар техникуми балансидаги ётоқхона биносининг бўш хоналари 161,1 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 109 та
• бошланғич нархи 3,7 млрд сўм
• сотилган нархи 12,8 млрд сўм
• ер майдони 17,1 га
• Хоразм вилояти Урганч туманидан бошланғич нархи 128,2 млн сўм бўлган кўп қаватли турар-жой бинолари қуриш учун 8 сотих ер участкаси 461,5 млн сўмга сотилди.
• сони 101 та
• бошланғич нархи 16,9 млрд сўм
• сотилган нархи 21,8 млрд сўм
• Андижон вилояти Асака туманидан бошланғич нархи 1 млрд сўм бўлган бўш турган бино-иншоотлар 2,2 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 8 апреля
На аукционы и открытые торги было выставлено 685 лота. Также было реализовано 697 объекта со стартовой ценой 71,3 млрд сумов за 114,1 млрд сумов.
• стартовая цена 27,8 млрд сум
• цена продажи 29,7 млрд сум
• Нежилое помещение, принадлежащее территориальному управлению Ташкентской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в городе Ангрен Ташкентской области, со стартовой ценой 6,8 млрд сумов продано за 7,1 млрд сумов.
• стартовая цена 311 млн сум
• цена продажи 604 млн сум
• Пустующие комнаты общежития, принадлежащия Техникуму автомобилей и дорог, расположенные в городе Коканд Ферганской области, со стартовой ценой 146,5 млн сумов сданы в аренду за 161,1 млн сумов.
• площадь земельного участка 17,1 га
• Земельный участок, расположенный в Ургенчском районе Хорезмской области, площадью 8 соток, со стартовой ценой 128,2 млн ​​сумов продан за 461,5 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов.
• количество 101
• стартовая цена 16,9 млрд сум
• цена продажи 21,8 млрд сум
• Пустующие здания и сооружения, расположенные в Асакинском районе Андижанской области, со стартовой ценой 1 млрд сумов проданы за 2,2 млрд сумов.