21 сентябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижалари
153 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 54,8 млрд сўм бўлган 318 та лот 80,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 28 та
• бошланғич нархи 42,1 млрд сўм
• сотилган нархи 58,7 млрд сўм
• Термиз шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 16,4 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Сурхондарё вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги бўш турган ётоқхона ва меҳмонхона бинолари 17,2 млрд сўмга сотилди.
• Бухоро шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 4,7 млрд сўм бўлган “Олтин бошоқ иссиқ нони” МЧЖ устав фондидаги 100 фоиз давлат улуши 10,7 млрд сўмга сотилди.
• сони 114 та
• бошланғич нархи 1,9 млрд сўм
• сотилган нархи 7,6 млрд сўм
• Тошкент шаҳри Олмазор туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 238,3 млн сўм бўлган “Муниципал активларини бошқариш маркази” ДУК балансидаги бино қисми 262,1 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи млрд сўм
• сотилган нархи 3,2 млрд сўм
• ер майдони 8,7 га
• Олмалиқ шаҳридан бошланғич нархи 56,6 млн сўм бўлган кўп қаватли тураржой бинолари қуриш учун 22 сотих ер участкаси 617,2 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 21 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 153 лота. Также было реализовано 318 объекта со стартовой ценой 54,8 млрд сумов за 80,6 млрд сумов.
• стартовая цена 42,1 млрд сум
• цена продажи 58,7 млрд сум
• Пустующие здания общежития и гостиницы, расположенные в городе Термез, принадлежащие Сурхандарьинскому территориальному управлению Центра по организации эффективного использования пустующих объектов, со стартовой ценой 16,4 млрд сумов проданы за 17,2 млрд сумов.
• 100 процентов государственной доли в уставном фонде ООО "Олтин бошок иссик нони", расположенный в городе Бухаре со стартовой ценой 4,7 млрд сумов продано за 10,7 млрд сумов.
• цена продажи 7,6 млрд сум
• Часть здания, принадлежащее ГУП “Центр управления муниципальными активами”, с первоначальной годовой арендной ставкой 238,3 млн ​​сумов в Алмазарском районе Ташкентской области, сдано в аренду за 262,1 млн сумов.
• стартовая цена 2 млрд сум
• площадь земельного участка 8,7 га
• Земельный участок, расположенный в городе Алмалык, площадью 22 соток, со стартовой ценой 56,6 млн ​​сумов продан за 617,2 млн сумов для создания многоэтажных жилых домов.