13 cентябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
441 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 16,4 млрд сўм бўлган 330 та лот 22,9 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 1,1 млрд сўм
• Хоразм вилояти Урганч шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 450,1 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Хоразм вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги собиқ маъмурий бино 3,5 млрд сўмга сотилди.
• Тошкент шаҳри Олмазор туманида жойлашган бошланғич нархи 289,8 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Тошкент шаҳар ҳудудий бошқармаси балансидаги нотурар бино 434,6 млн сўмга сотилди.
• сони 18 та
• бошланғич нархи 147,2 млн сўм
• сотилган нархи 200,5 млн сўм
• Андижон вилояти Андижон шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 51,8 млн сўм бўлган Андижон вилояти соғлиқни сақлаш бошқармаси балансидаги эски ёрдамчи бинонинг бир қисми 56,9 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 274 та
• бошланғич нархи 13,6 млрд сўм
• сотилган нархи 15,5 млрд сўм
• ер майдони 15,5 га
• Наманган вилояти Наманган шаҳридан бошланғич нархи 6,8 млрд сўм бўлган кўп қаватли турар жой бинолари қуриш учун 4,46 гектар ер участкаси 8,1 млрд сўмга сотилди.
• Тошкент шаҳри, Яшнобод туманидан бошланғич нархи 2 млрд сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 8 сотих ер участкаси 2,1 млрд сўмга сотилди.
• Тошкент шаҳри Яшнобод туманидан бошланғич нархи 189 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 1 сотих ер участкаси 208 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 13 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 441 лота. Также было реализовано 330 объекта со стартовой ценой 16,4 млрд сумов за 22,9 млрд сумов.
• Административное здание, принадлежащее территориальному управлению Хорезмской области Агентства по управлению государственными активами, расположенная в городе Ургенч Хорезмской области, со стартовой ценой 450,1 млн ​​сумов продано за 3,5 млрд сумов.
• Нежилое здание, принадлежащее территориальному управлению города Ташкента Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Алмазарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 289,8 млн ​​сумов продано за 434,6 млн сумов.
• стартовая цена 147,2 млн сум
• цена продажи 200,5 млн сум
• Часть старого вспомогательного здания, принадлежащая управлению здравоохранения Андижанской области, расположенная в городе Андижан Андижанской области, со стартовой ценой 51,8 млн ​​сумов сдана в аренду за 56,9 млн сумов.
• количество 274
• стартовая цена 13,6 млрд сум
• цена продажи 15,5 млрд сум
• площадь земельного участка 15,5 га
• Земельный участок, расположенный в городе Наманган Наманганской области, площадью 4,46 гектаров, со стартовой ценой 6,8 млрд ​​сумов продан за 8,1 млрд сумов для строительства многоэтажных жилых зданий.
• Земельный участок, расположенный в Яшнабадском районе города Ташкента, площадью 8 соток, со стартовой ценой 2 млрд ​​сумов продан за 2,1 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в Яшнабадском районе города Ташкента, площадью 1 сотка, со стартовой ценой 189 млн ​​сумов продан за 208 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.