Инвестиция воситачисини жалб этиш тўғрисида эълон
Ушбу мақсадда битимларни “Тошкент” республика фонд биржасининг “nego board” савдо секциясида амалга ошириш бўйича хизмат кўрсатиш учун инвестиция воситачилари ўртасида танлов эълон қилинади.
Инвестиция воситачилари “Тошкент” республика фонд биржасида, шу жумладан “nego board” савдо секциясида битимларни амалга ошириш учун тегишли ваколат ва амалий имкониятларга эга бўлишлари лозим.
Инвестиция воситачиларидан “Тошкент” республика фонд биржасида, шу жумладан “Nego board” савдо секциясида битимларни амалга ошириш учун тегишли ваколат ва амалий имкониятларга эга эканлиги тўғрисидаги маълумотларни илова қилган ҳолда ўз тижорат таклифларини 2022 йил 21 февраль соат 18-00га қадар (Тошкент вақти билан) sh.yunusov@davaktiv.uz электрон почта манзилларига тақдим этишлари сўралади.

Announcement on attracting an investment intermediary
The State Assets Management Agency, together with professional consulting organizations, organized the process of selling stock packages.
For this purpose, a competition will be announced between investment intermediaries to provide services for the implementation of transactions in the trade sector of the "nego board" of the "Tashkent" Republican Stock Exchange.
Investment intermediaries submit their commercial proposals by February 21, 2022 at 18:00 (Tashkent time) to the following e-mail address sh.yunusov@davaktiv.uz with the information that they have the appropriate authority and practical capacity to implement transactions on the Republican Stock Exchange "Tashkent", including the trading section "Nego board".