15 май санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
366 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 7,4 млрд сўм бўлган 1 603 та лот 11,6 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 4,3 млрд сўм
• сотилган нархи 5,8 млрд сўм
Бухоро вилояти Когон туманида жойлашган бошланғич нархи 2,6 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлигини Бухоро вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги иссиқхона мажмуаси 3,5 млрд сўмга сотилди.
Навоий вилояти Қизилтепа туманида жойлашган бошланғич нархи 1,1 млрд сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлигини Навоий вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги қурилиши тугалланмаган бино 1,4 млрд сўмга сотилди.
• сони 121 та
• бошланғич нархи 2,2 млрд сўм
Тошкент вилояти Қуйичирчиқ туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 245,4 млн сўм бўлган умумий ўрта таълим мактаби балансидаги бўш турган бино 1,4 млрд сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 299 млн сўм
• сотилган нархи 330 млн сўм
• ер майдони 0,5 га
Тошкент вилояти Ангрен шаҳридан бошланғич нархи 55,5 млн сўм бўлган савдо дўкони қуриш учун 5 сотих ер участкаси 61,1 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 15 мая
На аукционы и открытые торги было выставлено 366 лота. Также было реализовано 1 603 объекта со стартовой ценой 7,4 млрд сумов за 11,6 млрд сумов.
• Тепличный комплекс, принадлежащее территориальному управлению Бухарской области Агентства по управлению государственными активами, расположенный в Каганском районе Бухарской области, со стартовой ценой 2,6 млрд сумов продано за 3,5 млрд сумов.
• Недостроенное здание, принадлежащее территориальному управлению Навоийской области Агентства по управлению государственными активами, расположенная в Кизилтепинском Навоийской области, со стартовой ценой 1,1 млрд сумов продана за 1,4 млрд сумов.
• количество 121
• Пустующее здание, принадлежащее общеобразовательной школе, расположенной в Куйичирчикском районе Ташкентской области, со стартовой арендной ставкой 245,4 млн сумов сдано в аренду за 1,4 млрд сумов.
• стартовая цена 299 млн сум
• цена продажи 330 млн сум
• площадь земельного участка 0,5 га
• Земельный участок, расположенный в городе Ангрен Ташкентской области, площадью 5 сотки, со стартовой ценой 55,5 млн ​​сумов продан за 61,1 млн сумов для строительства торгового магазина.