Davlat aktivlari agentligi tizimida “Yoshlar oyligi” doirasida sport va intellektual musobaqalar o‘tkazildi
Davlat aktivlarini boshqarish agentligida “Yoshlar oyligi” doirasida “Yangi O‘zbekiston yoshlari, birlashaylik!” shiori ostida sport va intellektual musobaqalar tashkil etildi. Tadbir yosh xodimlar o‘rtasida sog‘lom turmush tarzini targ‘ib etish, jamoaviy hamjihatlikni mustahkamlash hamda ularning sportga bo‘lgan qiziqishini oshirishga xizmat qildi.

В рамках «Месяца молодежи» в Агентстве по управлению государственным имуществом прошли спортивно-интеллектуальные соревнования.
Спортивно-интеллектуальные соревнования были организованы в рамках «Месяца молодежи» в Агентстве по управлению государственным имуществом под лозунгом «Молодежь нового Узбекистана, давайте объединимся!». Мероприятие послужило популяризации здорового образа жизни среди молодых сотрудников, укреплению командного духа и повышению их интереса к спорту.