25 oktyabr kuni Davaktiv agentligi Surxondaryo viloyat hududiy boshqarmasi sho‘rchi tumanida targ‘ibot tadbirlari o‘tkazildi.
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2025-yil 21-apreldagi “2025-yil uchun xususiylashtirish dasturi to‘g‘risida”gi PF-70-sonli Farmonining ijrosini ta’minlash maqsadida joriy yilning 25-oktyabr kuni Davaktiv agentligi Surxondaryo viloyat hududiy boshqarmasi va e-auksion viloyat bo‘limi mutaxassislari tomonidan xususiylashtirilishi belgilangan davlat aktivlari va yer uchastkalari hamda yaratilgan imkoniyatlar bo‘yicha targ‘ibot tadbirlari o‘tkazildi.

On October 25, Davaktiv Agency held promotional events in the Shorchi district of the Surkhandarya regional territorial administration.
In order to ensure the implementation of the Decree of the President of the Republic of Uzbekistan No. PF-70 dated April 21, 2025 "On the Privatization Program for 2025", on October 25 of this year, specialists from the Surkhandarya regional department of the Davaktiv agency and the regional department of e-auction held promotional events on state assets and land plots designated for privatization and the opportunities created.