25 oktyabr kuni Davaktiv agentligi Surxondaryo viloyat hududiy boshqarmasi sho‘rchi tumanida targ‘ibot tadbirlari o‘tkazildi.
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2025-yil 21-apreldagi “2025-yil uchun xususiylashtirish dasturi to‘g‘risida”gi PF-70-sonli Farmonining ijrosini ta’minlash maqsadida joriy yilning 25-oktyabr kuni Davaktiv agentligi Surxondaryo viloyat hududiy boshqarmasi va e-auksion viloyat bo‘limi mutaxassislari tomonidan xususiylashtirilishi belgilangan davlat aktivlari va yer uchastkalari hamda yaratilgan imkoniyatlar bo‘yicha targ‘ibot tadbirlari o‘tkazildi.

25 октября Агентство «Давактив» провело рекламные мероприятия в Шорчинском районе Сурхандарьинского областного территориального управления.
В целях обеспечения исполнения Указа Президента Республики Узбекистан от 21 апреля 2025 года № ПФ-70 «О Программе приватизации на 2025 год» 25 октября текущего года специалистами Сурхандарьинского областного управления агентства «Давактив» и областного управления электронных торгов проведены рекламные мероприятия по государственным активам и земельным участкам, предназначенным для приватизации, и создаваемым возможностям.