4-dekabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijalari
257 ta lot onlayn auksion va ochiq elektron tanlovga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 162 mlrd so'm bo'lgan 644 ta lot 207,1 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang‘ich narxi 73,4 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 83,2 mlrd so‘m
Navoiy viloyati Navoiy shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 29,2 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazi Navoiy viloyat hududiy boshqarmasi balansidagi limonariy va issiqxona bino-inshootlari 34,9 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang‘ich narxi 556,9 mln so‘m
• sotilgan narxi 906,8 mln so‘m
Toshkent viloyati Ohangaron tumanida joylashgan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 98,7 mln so‘m bo‘lgan "Munitsipal aktivlarni boshqarish markazi” DUK balansidagi noturar binosining bir qismi 108,6 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 108 ta
• sotilgan narxi 7,4 mlrd so‘m
• yer maydoni 32 ga
Toshkent viloyati Olmaliq shahridan boshlang'ich narxi 21,2 mln so‘m bo‘lgan ko‘p qavatli turar-joy binolari qurish uchun ijara huquqi bilan 7 sotix yеr uchastkasi 329,1 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 5 декабря
На аукционы и открытые торги было выставлено 257 лота. Также было реализовано 644 объекта со стартовой ценой 162 млрд сумов за 207,1 млрд сумов.
• стартовая цена 73,4 млрд сум
• цена продажи 83,2 млрд сум
• Здания и сооружения лимонарии и теплицы, расположенные в городе Навоий Навоийской области, принадлежащие территориальному управлению Навоийской области Центра по эффективному использованию государственных объектов, со стартовой ценой 29,2 млрд сумов проданы за 34,9 млрд сумов.
• стартовая цена 556,9 млн сум
• цена продажи 906,8 млн сум
• Часть нежилого здания, принадлежащая ГУП "Муниципал активларни бошқариш маркази”, с первоначальной годовой арендной ставкой 98,7 млн ​​сумов в Ахангаранском районе Ташкентской области, сдана в аренду за 108,6 млн сумов.
• количество 108
• цена продажи 7,4 млрд сум
• площадь земельного участка 32 га
• Земельный участок, расположенный в Алмалыкском районе Ташкентской области, площадью 7 соток, со стартовой ценой 21,2 млн ​​сумов продан за 329,1 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов.