Ayni damda Davlat aktivlarini boshqarish agentligi direktori o'rinbosari Alisher Miraliyev Toshkent xalqaro investitsiya forumi doirasida o‘tkazilayotgan panel sessiyada ishtirok etmoqda
Mazkur sessiya davlat aktivlarini xususiylashtirish, kapital bozorlarini rivojlantirish hamda xalqaro investitsiyalarni jalb qilish masalalariga bag‘ishlangan.

В настоящее время заместитель директора Агентства по управлению государственными активами Алишер Миралиев принимает участие в панельной дискуссии в рамках Ташкентского международного инвестиционного форума.
Сессия посвящена приватизации государственных активов, развитию рынков капитала и привлечению международных инвестиций.